Milan Brabec Montop

Krátká 251, 270 01 Kněževes, tel.: +420 737 183 699, mail: milan.brabec@montopcolorcolor.cz


Milan Brabec Montop

VODA - PLYN - TOPENÍ

Provádíme instalaci všech typů vodovodních, kanalizačních, plynových a tepelných systémů do průmyslových i rodinných objektů. Vypracujeme také projektovou dokumentaci. Zajistíme pro Vás revizi, záruční a pozáruční servis, celoroční údržbu nebo non-stop servis dle dohody. Používáme trubky měděné, plastové i železné.

Kotle na tuhá paliva

Kotle na plyn

Otopná tělesa

  • Viadrus-Kalor
  • Korado-Radik

:: PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉM MINIMAX ::

Máme bohaté zkušennosti s provozem a údržbou požárního systému Minimax, takže jsme pro Vás schopni zajistit tyto systémy nebo údržbu těchto sytémů či jejich revize, servis a samozřejmostí je i celoroční údržba.

:: ZÁMEČNICKÉ PRÁCE ::

Vyrábíme a montujeme dodávky dle Vámi dodaných specifikací. Máme zkušennosti s výrobou komponent pro skladování a vizualizaci, s výrobou speciálních frontálů výrobních linek a se spoustou dalších běžných a méně běžných zámečnických prací na zakázku. Pracujeme s hliníkem, pozinkovanými materiály, mědí, železem a dalšími.

 

Kvalita naší práce je vysoká, o čemž svědčí i získání certifikátů ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005.

Protože rozsah působení firmy je skutečně velký, nedá se dost dobře stanovit cena, protože vždy záleží na konkrétní zakázce, ale s našimi cenami jsou spokojeni firmy i jednotlivci. Pokud se nám ozvete, můžeme se domluvit. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies